ZAPISY

Zapisu dziecka dokonuje się poprzez złożenie PODANIA . Można je wysłać mailowo pod adres: jcag@zlobek.bytom.pl

Złożenie podania powoduje  wciągnięcie kandydata na listę oczekujących. Przyjęcia odbywają się na wolne miejsca przez cały rok. Po złożeniu podania należy raz w miesiącu mailowo potwierdzać chęć zapisania dziecka do placówki na adres email jcag@zlobek.bytom.pl  Każde potwierdzenie lub jego brak są odnotowywane przy nazwisku osoby oczekującej. W przypadku pojawienia się wolnego miejsca pracownik placówki dzwoni do rodziców dzieci oczekujących na przyjęcie.

Zapisu dziecka można również dokonać za pomocą naszej strony (Opcja dostępna dla osób posiadających aktywne konto Google) 

Dodatkowo jeżeli dziecko posiada:

  • Orzeczenie WWR -wczesne wspomaganie rozwoju. 
  • Orzeczenie o niepełnosprawności dziecka. 
  • KDR- Kartę Dużej Rodziny wystawioną na dziecko.

Skan dokumentów można przesłać za pomocą strony (Opcja dostępna dla osób posiadających aktywne konto Google)

Po przesłaniu PODANIA za pomocą naszej strony- dostaną Państwo informację o zarejestrowaniu podania i wpisaniu dziecka na listę dzieci oczekujących wraz z numerem kolejnym z listy.

Bezpieczna opieka

Nasz żłobek to miejsce, w którym każde dziecko czuje się komfortowo i bezpiecznie. Nasi doświadczeni opiekunowie zapewniają opiekę i dbają o rozwój maluchów.

Wspieramy rozwój

Dzięki specjalnie przygotowanym programom, dzieci rozwijają swoje zdolności i umiejętności, ucząc się poprzez zabawę i interakcję z innymi maluchami.

Indywidualne podejście

Każde dziecko wymaga indywidualnego podejścia. Nasz żłobek zapewnia opiekę i edukację dostosowaną do potrzeb i możliwości każdego malucha, aby zapewnić mu najlepszy start w życie.